Nowoczesny mężczyzna to mężczyzna zadbany. Coraz częściej zdrowie i zadbany wygląd kojarzą się z sukcesem prywatnym i zawodowym zarówno kobietom jak i mężczyznom. Warto więc zadbać o swoje zdrowie i wygląd, bo to najlepsza zwrotna inwestycja w siebie o długofalowym działaniu.
W ESKULAP MEDYCYNA ESTETYCZNA doskonale znamy męskie oczekiwania, a wszelkie problemy rozwiązujemy szybko, konkretnie i bezboleśnie. Proponujemy zabiegi nieinwazyjne a skuteczne, których czas trwania nie przekracza 60 minut, a przebieg pozwala natychmiast wrócić do zawodowych obowiązków.

Spośród szerokiej gamy zabiegów szczególnie rekomendujemy zabiegi z zakresu medycyny esteycznej.
Mężczyznom, którym przeszkadzają pojawiające się zmarszczki proponujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia oraz botoxu, w tym leczenie nadpotliwości dłoni, pach i stóp, mezoterapię igłową twarzy oraz mezoterapię skóry głowy, która skutecznie zapobiega łysieniu. Aby usunąć zbędny tłuszcz na ciele bądź w okolicy tzw. „drugiego podbródka” polecamy zabiegi lipolizy iniekcyjnej.

Eskulap Medycyna Estetyczna jest jednym z nielicznych ośrodków w Polsce, w którym skutecznie i bezpiecznie leczymy migrenowe bóle głowy.

W dziale kosmetyki medycznej szczególnie polecamy zabiegi dedykowane tylko dla Panów, tj. MAN-ESTHETIC – zabieg odnowy biologicznej zmęczonej skóry twarzy i okolic oczu z zastosowaniem maski hydroinfuzyjnej oraz MAN-VITALIC – zabieg oczyszczający z silnym nawilżaniem do każdego typu skóry. Uzupełnieniem mogą być też relaksujące masaże twarzy.

Zadbany mężczyzna korzysta z zabiegów epilacji (depilacji) laserowej, zamykania naczynek, laserowego leczenia trądziku, blizn i rozstępów, a także usuwania znamion wraz z badaniem histopatologicznym.

Nasi fizjoterapeuci pomogą w leczeniu bólu głowy i kręgosłupa, a dla sportowców rekomendujemy masaż sportowy.

Dobry wygląd ma niewątpliwy związek z sukcesem w życiu zawodowym i osobistym, dlatego warto w niego zainwestować już dziś. Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do naszych specjalistów.