Wioletta Sikora

Specjalista otolaryngolog. Od wielu lat świadczy swoim pacjentom kompleksowe, bezpieczne i skuteczne usługi z zakresu medycyny estetycznej. Jej bogate doświadczenie sprawia, iż potrafi zapewnić jak najbardziej selektywną i zindywidualizowaną ocenę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów swoich pacjentów. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry i modelowania twarzy. Wykonuje pełen wachlarz zabiegów przeciwstarzeniowych z zastosowaniem najnowszych technik i preparatów. Stosuje zaawansowane techniki zakładnia nici liftingujących, zabiegi modelowania twarzy z zastosowaniem tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych, lipolizę, a także liposukcję w znieczuleniu miejscowym. Zajmuje się także leczeniem nadpotliwości i migreny toksyną botulinową. Stale doskonali swoje umiejętności w tej dziedzinie systematycznie uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

CERTYFIKATY więcej tutaj

Marzena Urbańska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej w Łodzi. Na co dzień pracuje na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Tuszynie. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2013 roku. Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej (hydroksyapatyt wapnia). Jej ogromne doświadczenie w tym zakresie powoduje, że pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu obrzmienia twarzy. Doktor Urbańska wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Jest zwolenniczką mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Z powodzeniem pomaga pacjentkom i pacjentom zachować młody, naturalny wygląd i dobre samopoczucie.

CERTYFIKATY więcej tutaj

Nina Kolczyńska

Lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski oraz Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala MSW w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Specjalizuje się w zabiegach mało inwazyjnych, mających na celu odnowę i rewitalizację skóry bez wpływu na rysy i mimikę twarzy. Naturalny wygląd pacjentki uzyskują dzięki niwelowaniu zmarszczek, poprawie jakości skóry oraz odtworzeniem owalu twarzy. Wykonuje zabiegi mezoterapii, wypełniania i wygładzania zmarszczek, terapii osoczem bogatopłytkowym, a także pilingi medyczne. W celu stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych uczestniczy w kongresach, konferencjach, kursach i workshopach z zakresu medycyny estetycznej.

Anna Erkiert-Polguj

Specjalista dermatolog i wenerolog. Specjalizację z dermatologii oraz tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się leczeniem trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób pęcherzowych i wszelkich zmian skórnych. Wykonuje dermatoskopię zmian barwnikowych skóry. Od kilku lat bierze czynny udział w akcji Euro Melanoma Day, której głównym celem jest rozpowszechnianie informacji i wczesne wykrywanie nowotworów skóry. Poza klasyczną dermatologią zajmuje się także wykonywaniem zabiegów anti aging. Specjalizuje się w laseroterapii zmian naczyniowych, pilingach medycznych, leczeniu przebarwień i łysienia przy zastosowaniu mezoterapii oraz zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

 Aleksandra Godlewska

Specjalista chorób oczu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu okulistyki odbywała w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzrokowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAS-CSW w Łodzi. Ukończyła specjalistyczne kursy doskonalące z zakresu dermatologii estetycznej, elektrochirurgii zmian skóry okolicy twarzy, zastosowania toksyny botulinowej w praktyce oraz wypełniania tkanek. W swojej codziennej praktyce zajmuje się pełnym zakresem okulistyki klinicznej oraz zabiegowej okolic oczu.

Barbara Glück

Specjalista chorób oczu. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Chirurgiczną częścią tej specjalizacji zajmuję się od 15 lat. Wykonuje zabiegi chirurgii refrakcyjnej w zakresie wad wzroku. Od kilku lat w kręgu jej zainteresowań znalazła się okuloplastyka. Są to zabiegi chirurgiczne skóry powiek dotkniętych zmianami chorobowymi (kępki żółte, znamiona, kaszaki, patologiczne podwinięcia itp. ) oraz zaburzeniami estetycznymi w postaci opadania skóry powiek. Dr Glück jest jednym z najlepszych chirurgów refrakcyjnych w Polsce.

Karolina Wiewióra-Jan
Mgr kosmetolog o specjalizacji podologicznej. Instruktor technik podologicznych. Wykładowca akademicki w zakresie pracowni podologicznej. Zabiegi wykonuje z wielką pasją, dokładnością i rzetelnością. Pomoże wszystkim, którzy borykają się z problemem m.in. wrastających paznokci, odcisków, modzeli, stopy cukrzycowej, brodawki wirusowej.

Beata Łężak

Specjalista podolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Studia podyplomowe 2014r.
W 2012 r. otrzymała tytuł refleksologa. Absolwentka Międzynarodowej Akademii Refleksologii
i Terapii Meridianowej w Warszawie. Ukończyła szkolenia m.in. takie jak:
-Szkolenie z klamer ortozyksyjnych Frasera
-Szkolenie z hiperkeratoz oraz metod odciążeń indywidualnych
-Szkolenie podologiczne „Stopa cukrzycowa w gabinecie podologicznym”
Wykonując zawód podologa i refleksologa niesie pomoc i ulgę chorym i obolałym stopom.
Jest osobą ciepłą, empatyczną, oddaną pracy.

Iwona Kardas
Dietetyk.  Prowadzi konsultacje dietetyczne połączone z analizą składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA). Na podstawie badania i wywiadu żywieniowego wprowadzamy indywidualne plany żywieniowe oraz edukację dietetyczną.