KRÓLEWSKI LIFT YONELLE to unikalna kompozycja intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu. Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi. Ruchy masażu są precyzyjne, połączone w liftingujące, stymulujące i refleksujące sekwencje, ułożone w kompletną całość. Już od pierwszych chwil wprowadzają w stan błogiego odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensywnego pobudzenia mięśni twarzy. KRÓLEWSKI LIFT YONELLE daje spektakularne uczucie ujędrnienia skóry i zwiększenia jej zwartości. Poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i bruzdy. Po masażu twarz wygląda niezwykle świeżo i promiennie, zyskuje piękny, zdrowy koloryt. Oczy tryskają energią i czystym blaskiem. Skóra jest doskonale napięta, jasna i wypoczęta, również ta wrażliwa, delikatna i unaczyniona. Masaż może być wykonywany w dwóch wersjach: liftingująco-stymulującej i liftingująco- relaksującej.

TSUBOKI to wyjątkowy, poprawiający wygląd i doskonale relaksujący masaż punktów młodości – specyficznych miejsc w obrębie twarzy, głowy, szyi i karku, których uciskanie poprawia stan energetyczny organizmu, stymuluje i odmładza wygląd. Daje efekt dobrego samopoczucia zarówno w aspekcie urody zewnętrznej, jak i wewnętrznej harmonii. Poprzez działanie na wielu poziomach i wykorzystanie wyrafinowanych technik, TSUBOKI gwarantuje widoczny efekt liftingu, stymulację funkcji komórek i odmłodzenie wyglądu, efekt wygładzenia i zapobiegania powstawaniu zmarszczek, uczucie wyjątkowego relaksu, odprężenia i wprowadzenia w stan dobrego samopoczucia. TSUBOKI jest kombinacją technik ANMA(oryginalny, tradycyjny masaż japoński), który oznacza „pocieranie” oraz techniki akupresury, która koncentruje się na odpowiednich punktach akupresurowych (tsubo) na twarzy. Wszystkie punkty akupresurowe są zlokalizowane wzdłuż meridianów – kanałów energetycznych przebiegających przez organizm. Jest 12 meridianów biegnących wzdłuż ciała, 8 z nich przebiega przez twarz. Kiedy pracujemy na punktach leżących na konkretnym meridianie wpływamy na przepływ energii przez cały meridian. Dodatkowo, masowanie wielu punktów poprawia stan skóry, redukuje zmarszczki, poprawia napięcie mięśni. Masaż działa wielopoziomowo. Zdrowie i uroda wygrywają wspólnie. Stymulacja punktów aktywuje nerwy twarzy, co wzmacnia przepływ energii Ki i krwi do twarzy – naturalny lifting twarzy !

Celem Królewskiego masażu karku jest dotarcie do napiętych mięśni górnej części pleców, karku, szyi i ramion. Wybrane techniki o autorskim przebiegu posiadają wspaniałe właściwości rozluźniające i relaksacyjne. Wyraźnie łagodzą ból szyi, karku oraz mięśni obręczy barkowej i wprawiają całe ciało w stan głębokiego ukojenia w trakcie trwania wybranego zabiegu kosmetycznego. Połączenie chwytów terapeutycznych i relaksacyjnych intensywnie rozluźnia plecy, obciążane np. przyjmowaniem długotrwałych i niekorzystnych pozycji (przed komputerem czy w samochodzie). Masaż znosi niekorzystne napięcia twarzy i głowy. Działa odprężająco, redukuje stres, pozostawia uczucie lekkości i pełniej harmonii. Daje poczucie ulgi, głębokiego relaksu, błogości. Królewski masaż karku jest wykonywany w każdym zabiegu YONELLE MEDESTHETIC w czasie gdy na twarz położona jest maska. Daje to klientowi komfortowe poczucie najwyższego standardu zabiegu i pozostawia go w miłym nastroju. Bardzo precyzyjne, połączone w liftingujące, stymulujące i relaksujące sekwencji, ułożone w kompletną całość. Już od pierwszych chwil wprowadzają w stan błogiego odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensywnego pobudzenia mięśni twarzy.W trakcie masażu stopniowo, lecz systematycznie mijają, napięcia powstałe nie tylko w obszarze głowy, ale i w całym ciele. Odczuwa się przypływ sił witalnych i poprawę samopoczucia